logo Студія професійних виконавців
наукових та навчальних робіт
Дисертаційні дослідження, дипломні, курсові і контрольні роботи, реферати, наукові статті. Кожна робота — індивідуальна. Усі переробки і доопрацювання — в межах уже сплаченої суми. Супровід — до отримання позитивної оцінки. E-mail: office@kapa.com.ua. Телефони: +38(044)279-7079, 537-0752.Украина онлайн

Наша команда

Різними шляхами ми прийшли у даний бізнес, різні причини обумовили наш вибір. Ми - це люди, які успішно закінчили провідні вищі навчальні заклади нашої країни, деякі потім захистили дисертації. Вже багато років ми допомагаємо вчитися студентам і аспірантам ВНЗ не тільки України, але й інших країн: Росії, Білорусі, США, Великобританії, Франції, Німеччини, Швейцарії...
За великим рахунком, ми заробляємо гроші власним розумом…

Отже, хто ж конкретно допомагає Вам у важкому процесі підготовки навчальних і наукових робіт?


 
Віталій. Всі економічні дисципліни, роботи будь-якого рівня складності. Особливу перевагу віддає маркетингу - автор 8 дисертаційних досліджень у даній галузі наукового знання, 3 реальних бізнес-проекти.

 
Галина. Спеціалізація - бухгалтерський облік, аудит, економічний аналіз, контроль і ревізія. Авторка 2 дисертаційних досліджень у сфері бухгалтерського обліку. Як ми вважаємо, якихось особливих рекомендацій не потребує, що можуть підтвердити випускники багатьох ВНЗ нашої країни... 

 
Дмитро. Один із самих досвідчених співробітників нашої Студії. Всі економічні дисципліни, роботи будь-якого рівня складності. Автор 5 дисертаційних досліджень. Людина досить складна, але фахівець дійсно високого класу. 

 
Наталя. Всі економічні дисципліни, роботи будь-якого рівня складності. Солідна базова підготовка й творче мислення дозволяють їй виконувати роботи на високому рівні.

 
Оксана. Всі галузі права. Роботи будь-якого рівня складності. Авторка 12 захищених дисертаційних досліджень. Справжній діамант у нашій короні...

 
Володимир. Теорія й практика міжнародних відносин, політологія, історія й багато чого іншого... Виконавець, що не лінується ходити до бібліотек.

 
Ганна - економічний кібернетик, спеціалізується на роботах з макро- і мікроекономіки, фінансів, економіки підприємства - тобто тих, де потрібна гарна математична підготовка. Стабільний виконавець і дууууже симпатична дівчина. 

 
Світлана. Кандидат юридичних наук. Кримінальне право й процес, кримінологія, криміналістика. Роботи будь-якого рівня складності. Всі досягнення сучасної юридичної науки Світлана використовує у своїх роботах, що відповідним чином позначається на їх якості.

 
Тамара. Тамара. Кандидат психологічних наук. Роботи будь-якого рівня складності. Авторка 6 дисертаційних досліджень. Можемо сказати одне - "Вищий пілотаж"... 

І ще 12 професіоналів своєї справи...

 А також Віктор і Геннадій, які стояли біля початків даного виду діяльності в далекому 1995 році, набралися колосального досвіду й тепер контролюють відповідність форми й змісту виконуваних робіт вимогам вищої школи й конкретного вищого навчального закладу.
А це наші адміністратори, Галина й Світлана, люди, від яких дуже багато чого залежить. Вони зустрічають Вас, вислухують всі вимоги й побажання, уважно приймають замовлення, стежать за їх своєчасним і точним виконанням, телефонують Вам й, як логічне завершення цього нелегкого процесу, - віддають виконані роботи.

Ми намагаємося робити свою роботу добре. У нас дійсно на першому місці знаходяться клієнт і його вимоги, ми постійно тримаємо в полі зору якість виконуваних робіт, намагаємося підтримувати високий рівень обслуговування клієнтів - ми хочемо відчувати законну гордість за свою діяльність. Чи бувають у нас «проколи»? Ми живі люди, тому звичайно бувають, але ми або швидко й вже якісно переробляємо роботи або віддаємо заплачені гроші й самі платимо компенсацію за неякісне виконання.

Ми даруємо своїм клієнтам сувеніри ручної роботи, зроблені українськими майстрами з гутного стекла.

             
        

Не сумніваємось, що Вам через роки буде приємно згадати про наше співробітництво...

Діяльність здійснюється на підставі свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця Капника Геннадія Юрійовича, №2285106879, виданого Дніпровською районною в м. Києві державною адміністрацією 22 квітня 2002 р.

Всі податки й інші обов'язкові платежі сплачені.

РУС.    ENG.    GER.


kapa


НАША ВЕБ-КАМЕРА!! !

Наша адреса:
м. Київ, вул. Михайлівська, 24в, оф. 60.
Телефони:
279-7079, 537-0752.
Про особливості ціноутворення в даній сфері


З повагою і надією на взаємовигідне співробітництво, Г.Капник співтовариші.
E-mail: office@kapa.com.ua. (c) KAPA 2003-2008